Zespół Szkół  Marcinkowice

< Kwi - 2014 >
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

KONKURS STROIKÓW BOŻONARODZENIOWYCH - 2008 R.

WYNIKI KONKURSU

STROIKÓW BOŻONARODZENIOWYCH

 

 Kategoria SZOPKI

 

LOKATA NAZWA SZOPKI WYKONAWCA KLASA
I miejsce "GROTA BETLEJEMSKA"

Kinga Gródek

Beata Pacholarz

II a Gimnazjum
II miejsce "STAJENKA  BETLEJEMSKA"

Patryk Cięciwa

Łukasz Płachta

Grzegorz Tobiasz

II b Gimnazjum
II miejsce  "SZOPKA"

 Justyna Mróz

Martyna Stanek

 II a Gimnazjum
III miejsce "SZOPKA BOŻONARODZENIOWA Z LAMPKĄ"

Andrzej Horowski

Łukasz Mirek

I Gimnazjum
III miejsce  "KOLOROWA SZOPKA"

 Marta Mróz

Katarzyna Obrzut

 II a Gimnazjum
III miejsce "PRAWIE JADALNA" Tadeusz Cabała III TUPiT
IV miejsce "MIEJSCE NARODZENIA CHRYSTUSA"

Przemysław Gawlik

Ireneusz Krzak

Korneliusz Majoch

III b Gimnazjum

 

 

 Kategoria STROIKI

 

LOKATA NAZWA STROIKA WYKONAWCA KLASA
I miejsce Nie przyznano - -
II miejsce  "SKRZYPCE"

 Monika Bajda

Szymon Cabała

Natalia Sarata

 III b Gimnazjum
III miejsce "ŻŁÓBEK" 

Karolina Stachoń

Estera Wąsowicz

Dagmara Petrażycka

Marika Sroka

II a Gimnazjum

 

II b Gimnazjum

IV miejsce  "ZŁOTY ANIOŁ "

Mateusz Plewa

Piotr Pokrywka

Jerzy Rozciecha

 I LO (PW)

Autor:W.G.

Kategoria SZOPKI  I miejsce

Kategoria SZOPKI I miejsce

K. Gródek, B. Pacholarz

K. Gródek, B. Pacholarz

Kategoria SZOPKI  II miejsce

Kategoria SZOPKI II miejsce

P. Cięciwa, Ł Płachta, G. Tobiasz

P. Cięciwa, Ł Płachta, G. Tobiasz

Kategoria SZOPKI  II miejsce

Kategoria SZOPKI II miejsce

J. Mróz, M. Stanek

J. Mróz, M. Stanek

Kategoria SZOPKI  III miejsce

Kategoria SZOPKI III miejsce

A. Horowski, Ł. Mirek

A. Horowski, Ł. Mirek

Kategoria SZOPKI  III miejsce

Kategoria SZOPKI III miejsce

M. Mróz, K. Obrzut

M. Mróz, K. Obrzut

Kategoria SZOPKI  III miejsce

Kategoria SZOPKI III miejsce

T. Cabała

T. Cabała

Kategoria SZOPKI  IV miejsce

Kategoria SZOPKI IV miejsce

P. Gawlik, I. Krzak, K. Majoch

P. Gawlik, I. Krzak, K. Majoch

Kategoria STROIKI  II miejsce

Kategoria STROIKI II miejsce

M. Bajda, Sz. Cabała, N. Sarata

M. Bajda, Sz. Cabała, N. Sarata

Kategoria STROIKI  III miejsce

Kategoria STROIKI III miejsce

K. Stachoń, E. Wąsowicz, D. Petrażycka, M. Sroka

K. Stachoń, E. Wąsowicz, D. Petrażycka, M. Sroka

Kategoria STROIKI IV miejsce

Kategoria STROIKI IV miejsce

M. Plewa, P. Pokrywka, J. Rozciecha

M. Plewa, P. Pokrywka, J. Rozciecha