• KOMUNIKAT SPORTOWY 29/2022/23

• 10.01.2023 13:34
      • PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT rozgrywana w ramach Powiatowej LICEALIADY
        na Hali Sportowej w Marcinkowicach.

W dniu 23.01.2023 r. rozegrane zostaną Powiatowe Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego
        w ramach Powiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
        Zgłoszenie drużyny należy dokonać przez System Rejestracji Szkół https://srs.szs.pl/  do dnia 18.01.2023r. do godziny 12:00.

Rozpoczęcie godz. 10:00. Weryfikacja zawodników godz. 9:30.

• - pozostałe niuanse przepisów gry, należy wykonywać z informacji zawartej
            w przepisach tej dyscypliny: broszura MSZS na rok szkolny 2022/23.

PUNKTACJA:

• - za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane 1 punkt a za walkower 0 punktów.