27 października 2017 r. Spotkanie z Aleksandrem Dobą

27 października 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zorganizowanym w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu spotkaniu z Aleksandrem Dobą.

Aleksander Doba - polski podróżnik, kajakarz, zdobywca i odkrywca, który jako pierwszy człowiek w historii (już po raz trzeci) samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki –opowiedział o swoich wyprawach transatlantyckich dzieląc się swoją największą pasją. Uczestnicy chętnie słuchali, zadawali pytania dotyczące wypraw i sposobu radzenia sobie na pełnym oceanie zupełnie samemu.

Dziękujemy, za chęć podzielenia się swoimi zainteresowaniami, miejmy nadzieję, że pozwoli to i naszym uczniom odkrywać w sobie pasje i nie bać się robić tego co kochają.

Życzymy panu Aleksandrowi dalszych sukcesów  i realizacji  kolejnych planów i marzeń!

Tekst i foto: mgr Anna Sarecka