24 listopada 2014 r. Kibicujemy razem w Orlen Lidze

Kibicujemy razem w Orlen Lidze!

Uczniowie Naszego Gimnazjum wraz z kolegami z Gimnazjum w Królowej Górnej,  Gimnazjum nr 2 w Nowym Sączu oraz z młodzieżą z Zespołu Szkół Elektryczno – Mechanicznych w Nowym Sączu po raz  kolejny, w ramach zajęć pozalekcyjnych, mieli możliwość wyjazdu na  mecz Orlen Ligi.

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna podejmowały we własnej hali  zespół Impelu Wrocław.  Przy wspaniałym dopingu, również naszych uczniów, Mineralne odniosły wspaniałe zwycięstwo, wygrywając całe spotkanie 3:1. Całość widowiska transmitowana była na żywo w Polsat Sport. Młodzież zaopatrzona w okolicznościowe szaliki oraz w baner z logiem szkoły godnie reprezentowała  szkołę, o czym może świadczyć gorące powitanie młodzieży przez komentatorów telewizyjnych spotkania. Wysoki poziom sportowy meczu, wspaniała atmosfera na trybunach i wygrana Muszyny gwarantowały wszystkim uczestnikom duża dawkę pozytywnych emocji. Po zakończonym  meczy uczniowie wszystkich szkół mieli możliwość bezpośredniego spotkania z zawodniczkami obu klubów, uzyskania pamiątkowych  autografów i rozmowy ze swoimi idolami.

Serdecznie zapraszamy młodzież na kolejne wyjazdy już wkrótce.

Przygotował: mgr Mariusz Jop