2 - 3 października 2017 r. Obóz kondycyjno-sprawnościowy 2017

Obóz kondycyjno-sprawnościowy 2017

W dniach 2-3 października 2017 roku w naszej szkole odbył się obóz dla 49 uczniów naszej szkoły  szlakiem Beskidu Sądeckiego z Wierchomli Wielkiej  przez Halę Łabowską do schroniska na Cyrli. Wszyscy z wielkimi plecakami i wszyscy tak samo niepewni, co ich tutaj spotka, jakie niespodzianki przygotowała kadra. Podczas obozu odbyło się wiele zajęć mających na celu intensywną integrację z naturą i naukę pokory względem otoczenia. Poza tym uczniowie mieli również okazję spróbować swojego potu po niezwykle męczących ćwiczeniach. Nad całością czuwali  instruktorzy: Jerzy Rozciecha, Michał Twardosz i opiekunowie: Grzegorz Damasiewicz, Mariusz Jop i Dariusz Czerwiński.

Bez wątpienia w ciągu tych dwóch dni każdy mógł poznać swoje możliwości, sprawdzić się i przeżyć wspaniałą przygodę.

Z całą pewnością uczniowie powrócili do domów bogatsi o nowe doświadczenia, bardziej dojrzali i silniejsi psychicznie.

Z piechurskim pozdrowieniem

Grzegorz Damasiewicz